+48 576 553 880

kontakt@gruzcity.pl

Poniedziałek – Piątek 7 – 17

GruzCity - big bag na gruz

Wywóz Gruzu Warszawa Ursus

Dawniej dzielnica przemysłowa, obecnie dobre miejsce do zamieszkania dla całych rodzin. Jeszcze do końca lat 70, Usus bytował jako oddzielne miasto. Sama nazwa dzielnicy wzięła się od zakładów Przemysłu Ciągnikowego „Ursus”, słynących z produkcji ciągników rolniczych o tej samej nazwie. Mimo że wspomniane wyżej zakłady już nie istnieją, ich ślad do dzisiaj odbija się echem na tej dzielnicy. Możliwe jest nawet zwiedzanie dawnych terenów zakładowych, których symbolem jest niedźwiedź. Odległość od centrum Warszawy i stosunkowo niskie ceny mieszkań sprawiają, że coraz więcej osób chce tam zamieszkać.

Organizacja remontu i wywóz gruzu na Ursusie

Gdy już zdecydowałeś się zamieszkać na Ursusie i szykujesz się do remontu, potrzebna jest sprawna organizacja. Zalegający gruz wraz z odpadami budowlanymi, stanowią duży problem. Z Firmą Gruz City, jednak może on zniknąć w mgnieniu oka. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a znajdziemy rozwiązanie. Big bag – elastyczne, bardzo wytrzymałe torby, umożliwią sprawny wywóz gruzu i odpadów budowlanych. Zajmują mało miejsca, można je postawić wszędzie, tak, żeby nie przeszkadzały innym mieszkańcom i jednocześnie są bardzo pakowne. Dysponujemy w swojej ofercie trzema rozmiarami: 1 m3, 1,5 m3 i 1,8m3. W zależności od swoich potrzeb możesz wybrać optymalny wymiar worka. Ponadto, w razie, gdyby się okazało, że jeden big bag to za mało, dowieziemy szybko kolejną sztukę, jak tylko się z nami skontaktujesz. Ponadto, jeśli cenisz sobie czas, to świetnie trafiłeś.

Jako jedyna firma na rynku dowozimy big bag już na godzinę 7 rano. A to nie wszystko. Wiedząc, jak ważne są potrzeby naszych klientów, umożliwiamy dowóz jeszcze tego samego dnia. Wystarczy, że zadzwonisz przed godziną 14:00. Ważnym i kuszącym faktem jest to, że u nas dostawa jest za darmo. Płacisz jedynie za worek i wywóz gruzu, którym się zajmiemy. Po co marnować pieniądze na drogi i zajmujący miejsce kontener, który niejednokrotnie pełni przy okazji rolę kosza na śmieci dla innych mieszkańców.

Big bag z powodzeniem spełni swoją funkcję jako mały kontener. Rozumiemy również, że remont może się wydłużyć. Dlatego też na załadunek dostarczonego przez nas worka big bag masz tyle czasu, ile tylko zechcesz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. Z Gruz City pozbędziesz się szybko gruzu i odpadów budowlanych na dzielnicy Ursus, jak i również na terenie całej Warszawy.