+48 576 553 880

kontakt@gruzcity.pl

pn – pt  7- 17, sob  7 – 14

GruzCity - big bag na gruz

Wywóz Gruzu Warszawa Targówek

Budowa drugiej linii metra i świetny dojazd do centrum sprawiają, że Targówek zaczyna być coraz bardziej kuszącą dzielnicą przy wyborze miejsca do zamieszkania. Ponadto, ceny mieszkań w tej dzielnicy, należą do jednych z najniższych w Warszawie. Tymczasem druga linia metra znacznie ułatwiły komunikację Targówka z innymi rejonami Warszawy. Z pewnością jest to wspaniałe miejsce do zamieszkania, jeśli zależy Ci na szybkim dojeździe i jednocześnie spokojnym mieszkaniu z możliwością wyjścia do zieleni. Warto korzystać z faktu, że na razie, ceny mieszkań na Targówku są stosunkowo niskie. Jednak Metro sprawia, że dzielnica ta coraz szybciej się rozwija i tym samym zyskuje stopniowo na atrakcyjności.

Firma Gruz City umożliwi wywóz gruzu i odpadów budowlanych na Targówku. Worki Big Bag, które możesz od nas wypożyczyć, starczają nawet na jednorazowy wywóz zalegających odpadów. Dzięki temu inni mieszkańcy dzielnicy Targówek mogą spać spokojnie. Unikniesz ryzyka nieprzyjemnej konfrontacji z niezadowolonymi sąsiadami. Po co wypożyczać zajmujący wiele miejsca duży kontener, skoro big bag z powodzeniem może go zastąpić? Duże pojemności (do wyboru 1 m3, 1,5 m3 i 1.8 m3) zapewnią to wszystko. Ich wytrzymałość i elastyczność sprawia, że wszystkie kłopoty znikają w mgnieniu oka. Tak jak i również same big bagi. 

Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a w mgnieniu oka wywieziemy worek wraz z zawartością. W razie jakby okazało się, że jeden to za mało, dowieziemy kolejny! Ponadto, jeśli skontaktujesz się z nami przed godziną 14:00, dowieziemy wszystko już tego samego dnia. Czy już wspominaliśmy, że służymy usługami już od godziny 7 rano? Czasem postoju worków big bag również się nie martw, gdyż nie posiadamy ograniczeń okresu wynajmu. Skontaktuj się z nami i odwiedź naszą stronę internetową w celu zapoznania się z ofertą. Odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy w razie potrzeby. Ciesz się swoim nowym lokum. Nie musisz się już martwić o wywóz gruzu na Targówku i innych dzielnicach Warszawy.