+48 576 553 880

kontakt@gruzcity.pl

Poniedziałek – piątek 7-17

GruzCity - big bag na gruz

Zamów worki

Big Bag

Najlepsze rozwiązanie by szybko i sprawnie zorganizować wywóz gruzu i odpadów budowlaych

Wywóz gruzu w workach big bag

Big Bag to elastyczna torba o olbrzymiej wytrzymałości i pojemności, która świetnie się spisuje jako mały kontener na gruz i odpady remontowe. Zajmuje mało miejsca i jest zawsze dostępny od ręki. Składając zamówienie od poniedziałku do piątku, do godziny 14:00 masz pewność, że big bag trafi do Ciebie jeszcze tego samego dnia. Nie wierzysz…Sam sprawdź jak się z pracuje z GruzCity

Wywóz gruzu w workach big bag

Tani wywóz gruzu Warszawa

Big Bag na gruz 1 m3

Ten worek pomieści do 1 tony gruzu i odpadów budowlanych. Dobre rozwiązanie przy naprawdę niewielkich pracach remontowych lub gdy mamy do zorganizowania głównie wywóz gruz.

Tani wywóz gruzu Warszawa

Big Bag na gruz 1,5 m3

Ten worek pomieści do 2 ton gruzu i odpadów budowlanych. Polecamy przy remontach średniej wielkości. W worku umieścisz gruz oraz inne odpady.

Tani wywóz gruzu Warszawa

Big Bag na gruz 1,8 m3

Ten worek pomieści do 2 ton gruzu i odpadów budowlanych. Dobre rozwiązanie przy większych remontach, gdy chcemy szybko i sprawnie zorganizować wywóz gruzu i odpadów budowlanych.

Ceny obowiązują na  terenie Warszawy

Super oferta od Gruz City !!!

4 WORKI BIG BAG 1,8M3
W CENIE 1199.00 pln bRUTTO

OFERTA WAŻNA PRZY ZAMÓWIEONIU I ODBIORZE WORKÓZ Z JEDNEJ LOKALIZACJI JEDNOCZEŚNIE

Wywóz gruzu w workach big bag

01

Zamówienie

Załóż zamówienie

Doradzamy za darmo

Zacząłeś lub masz zamiar zacząć remont swojego mieszkania lub domu? Zamów big bag na gruz i odpady remontowe, aby od samego początku, na bieżąco, pozbywać się odpadów z terenu budowy. Nie wiesz ile i jakich worków big bag zamówić? Zapytaj naszego doradcę, wskaże najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Wywóz gruzu Warszawa, big bag na gruz
Wywóz gruzu Warszawa, big bag na gruz.

02

DOSTAWA

Darmowa dostawa

Cała Warszawa i okolice

Gdy złożysz zamówienie worek big bag zostanie dostarczony pod wskazany adres przez naszego kuriera. Jeżeli zamówienie złożysz do godziny 14:00, dostawa będzie tego samego dnia.  Jako jedyna firma na rynku realizujemy dostawę worków big bag już na 7:00.  Nasz dostawca odpowie na wszystkie pytania i podpowie jak bezpiecznie ustawić big bag na gruz  aby nikomu nie przeszkadzał i był łatwy w odbiorze, po zapełnieniu.

03

Załadunek

Załaduj big Bag

masz Nieograniczony czas

Na załadunek dostarczonego przez nas worka big bag masz tyle czasu ile zechcesz. To Ty decydujesz kiedy mamy odebrać worek. Do worków big bag możesz załadować gruz, odpady remontowe, ziemie, drewno, złom a nawet odpady zielone. Jeżeli okaże się, że jeden worek to za mało zamów następny. Dostarczymy go w ekspresowym tempie. 

Tani wywóz gruzu Warszawa
City Gruz - worki big bag

04

Odbiór gruzu

Wywóz gruzu

... i nie tylko

Zapełniłeś worek i chcesz żeby go zabrano? Zadzwoń do nas, a nasz kierowca postara się jak najszybciej przyjechać i odebrać zapełniony worek. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i olbrzymiemu doświadczeniu naszych kierowców zapełnione worki big bag znikają w krótkim czasie od zgłoszenia.

Zamów worek Big Bag na gruz do godziny 14:00,
a dostarczymy go jeszcze dziś !!!

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku do godziny 14:00 realizujemy tego samego dnia.
Zamówienie możesz złożyć telefonicznie lub online.

Wywóz gruzu i odpadów budowlanych - Obsługiwane rejony