+48 576 553 880

kontakt@gruzcity.pl

pn – pt  7- 17, sob  7 – 14

GruzCity - big bag na gruz

Wywóz Gruzu Warszawa Wilanów

Wywóz gruzu Warszawa Wilanów -zapraszamy na kolejny artykuł z serii: “wywóz gruzu Warszawa – dzielnica po dzielnicy”. Dziś opisujemy Wilanów.

Uznawana za najbardziej prestiżową, lewobrzeżna dzielnica Wilanów może się nieposzlakowaną opinią. Bezpieczeństwo i piękne okolice to niewątpliwy atut tego rejonu Warszawy. Do tego jest to dzielnica samowystarczalna. Nie brakuje tam szkół, klubów i miejsc do odpoczynku. Na Wilanowie  znajdziesz mnóstwo ścieżek rowerowych i joggingowych. Stosunkowo duże zazielenienie i niskie budownictwo, sprzyjają miłej atmosferze. Dlatego też panuje tam bardzo przyjazny klimat i sąsiedzi trzymają się razem. Wisienką na torcie zaś jest Pałac w Wilanowie, w którym znajduje się Muzeum Pałacu Króla Jana III Sobieskiego – barokowa perełka miasta Warszawa.

Mimo wojen, zaborów i okupacji pałac wraz z ogrodem zachowały niezmienioną formę, którą możemy podziwiać do dziś, podczas spacerów. Mieszkając w Wilanowie, możemy też się przejść do Parku Natolin – usytuowanego pomiędzy Wilanowem a Ursynowem. Nie zabraknie także urokliwej, sztucznej Plaży Wilanów. Co prawda nie jest położona nad Wisłą, jednak nie ujmuje to jej uroku. Zwłaszcza że specjalnie do utworzenia tego miejsca, został przywieziony piasek z Gdyni. Mimo że nie ma tam wody, będąc tam, można w pełni poczuć klimat plażowania. Pograć w gry plażowe, poopalać się,  a także, gdy zajdzie zmierzch, obejrzeć film w plenerowym kinie

Wywóz gruzu Warszawa Wilanów

Dobre stosunki sąsiedzkie to absolutna podstawa. Szczególnie na takiej dzielnicy, jaką jest Wilanów. Dlatego firma Gruz City, rozumiejąc to wszystko, stworzyła bardzo atrakcyjną ofertę. Przeprowadzając remont, możesz u nas zamówić specjalnie do tego celu stworzone worki big bag. Umożliwią one wywóz gruzu na terenie dzielnicy Wilanów, a także na obszarze całej Warszawy. 

Bardzo wytrzymałe, mobilne i elastyczne, gwarantują maksymalną wygodę w użytkowaniu. Już jeden big bag może zapewnić nawet jednorazowy wywóz gruzu i odpadów poremontowych. Mowa tu w końcu o pojemności sięgającej aż dwóch ton! Oferujemy worki o wymiarach: 1m3, 1,5m3 oraz 1,8m3. Robi wrażenie? Jednak to nie wszystko! Mając świadomość nieprzewidywalności, jaką cechują się remonty, nie stawiamy limitów czasowych w korzystaniu z worka. Po prostu w momencie, gdy go zapełnisz, dzwonisz do nas i szybko zabieramy big baga raz z zawartością. Za darmo. Tak, za dowóz i odebranie torby nie płacisz. Za nasze doradztwo także nie ponosisz kosztów. Zadzwoń, odpowiemy na wszystkie pytania. Jeśli wywóz gruzu w Wilanowie, a także na terenie całej Warszawy, to tylko z Gruz City!