+48 576 553 880

kontakt@gruzcity.pl

pn – pt  7- 17, sob  7 – 14

GruzCity - big bag na gruz

Wywóz gruzu i odpadów budowlanych w workach big bag Warszawa Bielany

Wywóz gruzu i odpadów budowlanych z warszawskich Bielan czeka każdego kto kupuje lub remontuje mieszkanie w tej dzielnicy. Bielany są dzielnicą Warszawy, której mieszkańcy mają sporo powodów do zadowolenia ze swojego miejsca zamieszkania. Dzielnica jest świetnie skomunikowana z centrum Warszawy oraz  z takimi dzielnicami jak Bemowo, Żoliborz oraz Białołęka. Każdy kto tu zamieszka może liczyć na szeroki dostęp do usług oraz rozrywki.

Mieszkanie na Bielanach, a wywóz odpadów budowlanych

Mimo, że Bielany nie są najtańszą dzielnicą w Warszawie, jeżeli chodzi o kupno mieszkań, to chętnych nie brakuje. Dzielnica cieszy się dużym zainteresowaniem wśród developerów oraz ich klientów. Rynek wtórny mieszkań i domów także ma się tu świetnie. Kupno mieszkania od developera lub z rynku wtórnego wiąże się z przeprowadzeniem prac remontowych lub wykończeniowych. W każdym z tych przypadków powstają spore ilości gruzu i góry odpadów budowlanych.

Wywóz gruzu na Bielanach. Worki Big Bag to najlepsza decyzja

Aby prace budowlane szybko się skończyły bardzo ważne jest aby odpady budowlane zostały szybko i sprawnie uprzątnięte z terenu remontu. Do wyboru mamy dwa rozwiązania: kontener na odpady budowlane oraz worek big bag na gruz. Odradzamy zamawianie kontenera, jeżeli nie posiadasz odpadów budowlanych o dużych gabarytach. Aby go postawić trzeba zablokować przynajmniej jedno miejsce parkingowe co niezwykle denerwuje sąsiadów. Dodatkowo kontenery na odpady budowlane w Warszawie wynajmowane są na maksymalnie 7 dni roboczych, co powoduje komplikacje i dodatkowe koszty, gdy ekipa remontowa nie należy do najpunktualniejszych. Wywóz gruzu z Bielan w workach big bag jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż kontener jeszcze z jednego powodu. Bielany to dzielnica pełna wąskich, cichych i urokliwych uliczek, gdzie duże samochody ciężarowe nie radzą sobie najlepiej.

W szczególności polecamy usługi Gruz City – firmy oferujące wywóz gruzu w workach big bag zarówno z Bielan jak i całej reszty Warszawy. Ofertę Gruz City znajdziesz tutaj.