+48 576 553 880

kontakt@gruzcity.pl

pn – pt  7- 17, sob  7 – 14

GruzCity - big bag na gruz

Big bag na gruz. Rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią czekać i liczyć czasu

Wywóz gruzu i odpadów budowlanych jest nieodłączną częścią każdego remontu. Jeszcze do niedawna, najpopularniejszą opcja na wywóz gruzu i innych odpadów poremontowych, było wynajęcie kontenera na odpady. Jednakże korzystanie z nich w dużych miastach, gdzie przestrzeń jest mocno ograniczona, jest utrudnione ze względu na ich duże rozmiary. Tam swoje triumfy święcą worki big bag na gruz.

W skrócie

  • Big Bag na gruz jest szybciej dostarczany niż kontener
  • Wywóz gruzu w kontenerze jest droższy
  • Big Bag na odpady remontowe nie ma ograniczeń czasowych

Potrzebujesz zorganizować wywóz gruzu na już? Zamów worki big bag.

Jeżeli nie lubisz czekać, aż pojemnik na gruz zostanie dostarczony, to zapomnij o kontenerze na odpady budowlane. Kontenery dostarczane są samochodami ciężarowymi. Te natomiast mają dużo ograniczeń. Technicznych oraz takich wynikających z przepisów drogowych.

Samochody ciężarowe mogą zabrać ze sobą zazwyczaj jeden kontener na gruz na raz, tak, więc raczej nie ma co liczyć na szybkie dostawy. Kierowca musi najpierw zawieźć jeden kontener, wrócić na bazę i tam pobrać nowy kontener, który zostanie nam dostarczony. Biorąc pod uwagę czas, jaki trzeba poświęcić na całą operację i wiecznie zakorkowane warszawskie ulice, szansa na otrzymanie kontenera w dniu jego zamówienia są nikłe.

Garbage container latch with truck full of garden refuse, woods, chopped trees for disposal

Big Bag na gruz z ekspresową dostawą ? Nie ma problemu.

Zupełnie inaczej wygląda sytuacja z workami big bag, które są dostarczane do klienta samochodami osobowymi, w których można zmieścić nawet kilkadziesiąt worków na gruz. Dzięki temu czas dostawy worka np. w Gruz City nie przekracza 3 godzin od chwili zamówienia. To świetna sprawa, zwłaszcza gdy zamówiony big bag na gruz jest zapełniony, a my potrzebujemy następnego.  

 Trzeba mieć również na uwadze, że ruch samochodów ciężarowych po Warszawie ograniczają także lokalne przepisy drogowe. W Warszawie z ruchu samochodów ciężarowych wyłączone są dwa główne mosty i wiele ulic. Samochód osobowy, nie napotyka takich problemów.

Nie lubisz ograniczeń czasowych, to nie zamawiaj kontenera na odpady budowlane

Kontenery są drogie w zakupie i aby ich koszt się zwrócić muszą obsłużyć aż stu klientów. To duża liczba, dlatego firmy oferujących wynajem kontenerów na odpady poremontowe ogranicza ich postój u klienta do maksymalnie kilku dni. Jeżeli klient nie wyrobi się z załadunkiem kontenera, musi liczyć się z dopłatą za każdy kolejny dzień postoju lub z zabraniem kontenera i pozostawieniem nas z odpadami remontowymi, których nie zdążyliśmy w nim umieścić. W obu przypadkach tracimy pieniądze i czas. 

Jeżeli chcesz uniknąć takiej sytuacji, lepiej zamówić big bag na gruz. Koszt worka jest niski i jest wliczony w cenę usługi. Dzięki temu firmy oferujące wywóz gruzu w workach big bag pozwalają je trzymać tak długo, jak długo są potrzebne. Aby sprawnie pozbyć się gruzu i odpadów budowlanych z naszego mieszkania, możemy zamówić kilka worków naraz i sukcesywnie je ustawiać pod blokiem. W ten sposób nie narażamy się na straty finansowe, a odpady budowlane nie utrudniają sprawnego przebiegu prac remontowych.

Jak widać, jeżeli mieszkasz w dużym mieście, kontener może nie być najszczęśliwszym rozwiązaniem. Jeżeli ci na sprawnym i szybkim odbiorze gruzu, to najlepiej zamówić worki big bag. Są one tanie, a przede wszystkim szybciej i sprawniej obsługiwane.